Lösev İle Kurumsal İş Birliği

Lösev İle Kurumsal İş Birliği

Konfederasyonumuz adına Genel Başkan Başdanışmanı Sn.Öner Çulfaz'ın ve LÖSEV adına Marmara Bölge...

Lösev İle Kurumsal İş Birliği
Devlet, kamu kurumları ve ülkenin önde gelen sivil toplum kuruluşları ile önemli iş birlikleri içinde olmaya devam ediyoruz. 
 
Bu bağlamda Taşpakon ve LÖSEV arasında imzalan resmi protokol ile iki kuruluş olarak öncelik İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiye'nin belli illerinde "LSV Kafe" konseptleri kurularak önemli bir hayır işi ve sosyal sorumluluk projesine vesile olunacaktır. 
 
Konfederasyonumuz adına Genel Başkan Başdanışmanı Sn.Öner Çulfaz'ın ve LÖSEV adına Marmara Bölge Koordinatörü Sn. Zuhal Ön'ün imza altına aldığı bu protokolün hayırlara vesile olmasını dileriz.
 
Taşpakon Genel Sekreterliği
 
OSMANLI ŞERBETLERİ


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler