Mader ve Taşpakon'dan Gastronomi Şenliği

Mader ve Taşpakon'dan Gastronomi Şenliği

Mader ve Taşpakon Geleneksel Türk Mutfağı, Osmanlı Saray Mutfağı, Yöresel Yemekler, Yöresel Mutfaklar alanında...

Mader ve Taşpakon'dan Gastronomi Şenliği
Taşpakon’a bağlı Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Mersin Aşçılar Derneği, Mersin Toros Üniversitesi tarafından tertip edilen Gastronomi Şenliği bünyesinde düzenlenen yemek yarışmasına hakem heyeti olarak destek vermiştir.
 
Emeklerinden dolayı Türk Aşçı Haberleri olarak Mader ve Taşpakon yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz. 
 
Mader ve Taşpakon Geleneksel Türk Mutfağı, Osmanlı Saray Mutfağı, Yöresel Yemekler, Yöresel Mutfaklar alanında  Yeni meslek gönüllüsü kardeşlerimize milli mutfak hedefleri dikkate alınarak mesleki eğitimler vermekle beraber, mutfağımızın her alanda gelişmesine katkıda bulunmaktadırlar. 
 
Türk Aşçı Haberleri olarak milli mutfak hareketine mesleki çalışmalarında başarılar dileriz.
 
ŞEFLERİN ÖZEL YEMEK TARİFLERİ


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler