Altınkepçe ve Nail Özden'den Başarılara Devam...

Altınkepçe ve Nail Özden'den Başarılara Devam...

Alanya Altınkepçe Turizm Ve Aşçılar Derneği 1.Anatolian Salon Culınary Competıtıons (Anadolu Salon Yemekleri Yarışması) Yemek yarışmasını gerçekleştirdi. Daha...

Altınkepçe ve Nail Özden'den Başarılara Devam...
Alanya Altınkepçe Turizm Ve Aşçılar Derneği 1.Anatolian Salon Culınary Competıtıons (Anadolu Mutfağı Salon Yemekleri Yarışması) Yemek yarışmasını gerçekleştirdi. Daha önceki yapmış olduğu başarılı organizasyonlarla aşçılık sektöründe önemli bir yeri olan ve sektöre ve Alanya bölgesine kazandırdığı Altınkepçe Yemek Yarışması dahil, ülkemizin her yerinde yarışmalar düzenleyip, adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. 
 
Bayim olurmusun fuarı katkılarıyla CNR FUAR Merkezinde Gastronomi ve Aşçılar Derneği öncülüğünde Altınkepçe Turizm Ve Aşçılar Derneği ve Çanakkale Aşçılar Derneği'nin yer alıp, desteklediği yarışmada JÜRİ Başkanlığını Alanya Altınkepçe Turizm ve Aşçılar Derneği Başkanı Mustafa şef Nail Özden yaptı. 
 
Yarışmalarla ilgili bir açıklama yapan Özden, Ülkemizin her bölgesinden yarışmacıların katıldığı yemek yarışmalarında, Kuzey Kıbrıs, Yunanistan, İsrail den katılımcılar yarıştılar. Gürçelik Metal"in ana sponsorluğunda ve g2m Eksper'in katkılarıyla gerçekleştirilen ve 2 gün süren yarışmalarda. 
 
Alanya Altınkepçe Turizm Ve Aşçılar Derneği Yönetim kurulu Başkan yardımcısı Nevzat Karacaağaçlı, Muhasip Mesut Gönüllü, Yönetim Kurlu Üyesi Mürsel Özden, Yönetim Kurulu Üyesi, Ergül Demiral, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Güzel, Yarışmada Jüri Üyesi olarak görev yaparken, dernek üyeleri başta olmak üzere, Alanya'dan yarışmalara yoğun katılım oldu. 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı