Şef Rüzgar Sünbül Host İstanbul’da Hünerlerini Sergileyecek...

Şef Rüzgar Sünbül Host İstanbul’da Hünerlerini Sergileyecek...

Rüzgar Şef, fuar alanına kurulan özel mutfakta, katılımcı firmalar 'ın inovatif pişirme ürünlerini kullanarak hazırladığı birbirinden lezzetli tarifleri, yine fuardaki...

Şef Rüzgar Sünbül Host İstanbul’da Hünerlerini Sergileyecek...
 
Bölgesinin tek bahar sezonu ev ve mutfak eşyaları fuarı HOST İstanbul’da, bu yıl Chef’s Corner etkinliği gerçekleştiriliyor. Etkinlik kapsamında ünlü şef Rüzgar Sünbül, üniversitelerin aşçılık bölümlerinde okuyan öğrencilerle birlikte 4 gün süren bir workshop düzenleyecek. 
 
Rüzgar Şef, fuar alanına kurulan özel mutfakta, katılımcı firmaların inovatif pişirme ürünlerini kullanarak hazırladığı birbirinden lezzetli tarifleri, yine fuardaki firmaların 2020 koleksiyonlarına ait sunum ekipmanları eşliğinde ziyaretçilerin beğenisine sunacak. 
 
Tarsus Turkey tarafından bu yıl 15.’si gerçekleştirilecek Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı HOST İstanbul, tamamı yerli üreticilerden oluşan 180 firmanın katılımıyla 26 Mart’ta kapılarını açıyor. 
 
“Cam, Porselen, Seramik, Metal Mutfak Eşyaları, Plastik Ev Gereçleri, Bahçe Aksesuarları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri” alanlarındaki en yeni koleksiyonların ve inovatif ürünlerin bir arada sergileneceği fuar Rüzgar Şef ile aşçılık öğrencilerinin mutfak şovuna da ev sahipliği yapacak. 
 
Chef’s Corner isimli etkinlikte dört gün boyunca birbirinden özel tarifler, 2020 tasarımı pişirme ve sunum ekipmanları kullanılarak hazırlanıp servis edilecek.
 
Bu yıl ilk kez düzenlenen workshopta, fuar ziyaretçileri bir taraftan Rüzgar Şef’in mutfak sırlarını öğrenirken, diğer yandan katılımcı firmaların pişirme ve sunum ekipmanlarıyla ilgili yenilikleri hakkında bilgi sahibi olabilecek.
 
26-29 Mart 2020 tarihlerindeki 15. HOST İstanbul ve Chef’s Corner etkinliği hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.hostistanbulfair.com adresini ziyaret edebilirler. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler