• Oklo'lar Tüm Gün Online Hizmete Açık...

    Oklo'lar Tüm Gün Online Hizmete Açık...

  • Oklo'lar Tüm Gün Online Hizmete Açık...

    Oklo'lar Tüm Gün Online Hizmete Açık...


Oklo'lar Tüm Gün Online Hizmete Açık...

Oklo Samsun Pidesi Restoranı, özel pide fırınında pişirilen gerçek Samsun pidesi yanında iftar menüleri için siparişleri çok hızlı cevaplıyor. İşkadını....

Oklo'lar Tüm Gün Online Hizmete Açık....
 
Fener Kalamış Caddesi’ndeki OKLO Samsun Pide Restoranı, OKLO Wafell&Coffe ve Ataşehirdeki OKLO Satış Noktası Gel Al veya Online  Sipariş Sistemiyle tüm gün hizmete devam ediyor.
 
Oklo'lar Tüm Gün Online Hizmete Açık....Samsun kökenli 40 yıllık arkadaşların kurduğu OKLO'lar kısa sürede lezzetiyle servis kalitesiyle mekanlarındaki mimari özgünlükleriyle Kadıköy yakasında yaşayanların tercih ettiği adresler haline gelmişti.
 
Oklo Samsun Pidesi Restoranı, özel pide fırınında pişirilen gerçek Samsun pidesi yanında özel yapım makarnaları, salataları ile ister gün boyu isterseniz iftar menüleri için siparişleri çok hızlı cevaplıyor.
 
Girişimci işkadını Yüksek Mühendis Ayşenur Karslı ve işletmeci- Samsunspor eski başkanlarından Şafak Gedikoğlu tam kapanma döneminde online siparişleriyle "OKLO Lezzetleri"nden vazgeçmeyen dostlarımıza  çok kısa sürede yepyeni sürprizler hazırladıklarını söylüyorlar.
 
Oklo'lar Tüm Gün Online Hizmete Açık....
www.oklo.com.tr


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler