Şef Kemal AK Kimdir?

Şef Kemal AK Kimdir?

Ben 1998 de başladım mesleki hayatima değişik Restaurant 'larda çalışarak başladım bir çok değişik otellerde ve değişik ustalarla çalıştım. Hedefim her zaman en iyi olmaktı. Dünya mutfağını yakından takip..

Şef Kemal AK Kimdir?
 
Merhaba arkadaşlar ben Kemal AK. Öncelikle herkese mesleki kariyer hayatında başarılar dilerim.
 
Umarım herkes hak ettiği konuma gelir. Çaba sarf ettiğimiz emeklerimizin karşılığı çok önemli dir. 
 
Ben 1998 de  başladım mesleki hayatima değişik Restaurant'larda çalışarak başladım bir çok değişik otellerde ve değişik ustalarla çalıştım. Hedefim her zaman en iyi olmaktı. 
 
Dünya mutfağını yakından takip ediyorum iyi bir araştırmacıyım şu an çalışmakta olduğum otelde mutfak Şefi olarak devam ediyorum.  
 
Kemal AK
Saygılarımla
 
Euro Toques Türkiye Avrupa Aşçılar Birliği
 
Şef Kemal AK Kimdir?


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler