Lapseki'de Kiraz Festivali ve Türk Mutfağı Yemek Yarışması

Lapseki'de Kiraz Festivali ve Türk Mutfağı Yemek Yarışması

Kiraz Festivali kapsamında düzenlenecek yarışmaya son katılım tarihinin 15 Haziran olduğunu belirten Yılmaz, "Güzel bir fuar ve festivaller içinde güzel bir etkinliği daha hayata ge..

Lapseki İlçe Belediyesince bu yıl 37'ncisi düzenlenecek Geleneksel Kiraz Festivali kapsamında "Türk Mutfağı Yemek Yarışmaları" gerçekleştirilecek.
 
Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, yarışmanın ana yemek, hamur işi ve tatlılar olmak üzere 3 kategoride yapılacağını söyledi.
 
Kiraz Festivali kapsamında düzenlenecek yarışmaya son katılım tarihinin 15 Haziran olduğunu belirten Yılmaz, "Güzel bir fuar ve festivaller içinde güzel bir etkinliği daha hayata geçiriyoruz. 
 
Türk mutfağımızın önemli lezzetlerini burada yeniden katılımcıların beğenisine sunacağız. Belediye sosyal tesislerinde 22 Haziran'da yapılacak yarışmamıza tüm halkımızı davet ediyorum.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler