Özel Aşçılara Özel Eğitim

Özel Aşçılara Özel Eğitim

Gölbaşı Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi’nde bir aşçılık mesleğinde aşçılık eğitimleri gerçekleştirdi. Türk aşçı haberleri olarak...

 
Gölbaşı'nda uyum öğrencileri ile aşçılık kursiyerleri birlikte yemek yaptı!
 
Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, 3 Aralık Dünya engelliler günü etkinlikleri kapsamında önemli bir organizasyon gerçekleştirilerek toplumsal farkındalık oluşturuldu.
 
Gölbaşı Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi’nde bir aşçılık mesleğinde aşçılık eğitimleri gerçekleştirdi.
 
Etkinlikte, UYUM öğrencileri ile Gölbaşı Belediyesi’nin MEB onaylı sertifika da verdiği aşçılık, pastacılık ve yemek kurslarının kursiyerleri birlikte ortak emek göstererek yemekler yaptı.
 
Türk aşçı haberleri olarak edindiğimiz bilgiler göre, Düzenlenen etkinlikle hem kursiyerler hem uyum öğrencileri birlikte mutlu ve keyifli anlar geçirdi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler