Ünye 'li Aşçılar İstanbul 'da Madalyaları Topladı...

Ünye 'li Aşçılar İstanbul 'da Madalyaları Topladı...

İstanbul'da düzenlenen, Türkiye'den ve yurt dışından bin 100 yarışmacının katıldığı 19. Uluslararası Mutfak Günleri'ne, Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de katıl..

 
Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İstanbul'da düzenlenen 19. Uluslararası Mutfak Günleri'ne katılan ve uluslararası derece yapıp 14 madalya kazanarak Ünye'ye döndü. Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, öğrencilerin başarılarının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
 
İstanbul'da düzenlenen, Türkiye'den ve yurt dışından bin 100 yarışmacının katıldığı 19. Uluslararası Mutfak Günleri'ne, Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de katıldı. Farklı kategorilerde yarışan öğrenciler 14 madalya kazanarak gurur yaşattı.
 
Türk aşçı haberleri olarak yemek yarışmalarında edinmiş olduğumuz bilgilere göre, Başarı ile Ünye'ye dönen öğrenciler, mutluluklarını Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile paylaştı.
 
Ünye 'li Aşçılar İstanbul 'da Madalyaları Topladı...
Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ziyarette yaptığı konuşmada öğrencilerin elde ettiği başarılardan dolayı mutlu olduklarını söyledi. 
 
Başkan Tavlı, "Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-Turizm Otelcilik Proje okulumuz başarılarıyla adından sıkça söz ettiren eğitim kurumumuz, ğrencilerimizin ve usta öğreticilerimizin son olarak İstanbul Mutfak Günleri'nde çeşitli kategorilerde 14 madalya kazanarak ilçemize dönmesi bizleri de gururlandırdı. 
 
Uluslararası derece yapan öğrencilerimizi kutluyorum. Turizm sektörünün ihtiyacı olan işgücüne verdiği destek nedeniyle okul yönetimini ve aşçılık mesleğinde usta öğreticilerimizi de tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.
 
Ünye 'li Aşçılar İstanbul 'da Madalyaları Topladı...
Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Aydın, öğrencilerin ana yemek, balık, makarna ve tatlı kategorilerinde 9 altın, 4 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak 14 madalya ile ilçeye döndüklerini söyledi.
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler