FSUMMIT 2023

FSUMMIT 2023 "Antalya"

Antalya'da bu yıl üçüncüsü düzenlenecek en iyi fuar ve festivallerden "Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi (FSUMMIT) 2023" 20-21 Mart'ta gerçekleştirilecek.

 
Turizm ve gastronomi dünyası, Antalya'da buluşacak
 
Antalya'da bu yıl üçüncüsü düzenlenecek en iyi fuar ve festivallerden "Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi (FSUMMIT) 2023" 20-21 Mart'ta gerçekleştirilecek.
 
En çok okunan turizm haberlerinde yer alan bilgilere göre, "Hep Birlikte: Destinasyon ve Markalaşma" temasıyla düzenlenecek zirvede, turizm, gastronomi ve ağırlama sektörü paydaşları bir araya gelecek.
 
Türkiye'yi dünyada önemli bir turizm, ağırlama ve gastronomi destinasyon markası haline getirmek amacıyla düzenlenen zirveyle ülkenin gastronomi turizminde markalaşması ve dünya pazarında ön plana çıkması hedefleniyor.
 
Turizm ve ağırlama sektörünün yatırımcıları, otel ve restoranların üst düzey yöneticileri, gastronomi profesyonelleri, satın alma müdürleri, en başarılı şefler, gastronomi yazarları, gastronomi ve turizm endüstrisinin destekçileri, seyahat acenteleri ve deniz turizmi profesyonelleri zirvede buluşacak.
 
FSUMMIT 2023, Antalya Nest Kongre Merkezi'nde 20-21 Mart'ta düzenlenecek.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler