"Bodrum" Çikolata ve Kahve Festivali Ne Zaman?

Bu sene Bodrum’da ikincisi gerçekleşecek olan Çikolata & Kahve Festivali, 14-16 Nisan 2023 tarihlerinde Oasis Alışveriş merkezinde düzenleniyor. Damakların şenleneceği..

 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre, Bodrum’u Çikolata ve kahve dolu günler bekliyor...
 
Bu sene Bodrum’da ikincisi gerçekleşecek olan Çikolata & Kahve Festivali, 14-16 Nisan 2023 tarihlerinde Oasis Alışveriş merkezinde düzenleniyor.
 
Damakların şenleneceği bu özel festivalde kahve çikolata tutkunları farklı tatları deneyimleme fırsatı bulacak. Birçok markanın yeni ürünlerini meraklılarıyla ilk kez buluşturacağı festivalde dopdolu 3 gün yaşanacak. 
 
Çikolata & Kahve Festivali, gün boyu sürecek eğlence ve keyifli aktivitelerin yanı sıra renkli aktivitelere de ev sahipliği yapacak.
 
Festival boyunca Dj Vedat Sarı performansını sergilerken, katılımcıların ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtacakları stantlar, sektör öncülerinin ilham veren konuşmalarının bulunduğu paneller,
 
Atölyeler, Engin Varol ile Coffee Roast Master, Chef Şenay Böke moderatörlüğünde çikolata workshoplar, tadımlar, depremzede çocuklara özel etkinlikler ve birçok aktivite ziyaretçileri bekleyecek. 
 
Oasis Alışveriş Merkezi’nde sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile Festival’de eğlenceye çikolata ve kahveye doyacaklar.
 
Bodrum en iyi fuar ve festivallerden olan Çikolata ve Kahve Festival’in yaratıcısı Gülay Ece Harmandaoğlu katılımcı birçok firmanın yeni ürünlerini Festival’de ziyaretçilerle buluşturacağını söyleyerek şu bilgileri verdi: 
 
Geçen sene olduğu gibi bu sene de Hayvan Haklarına destek olacak festivalimizin yanında depremzede çocuklarımıza workshoplar hazırladık. “Bodrum’da böyle bir festival yaptığımız için çok mutluyuz. 
 
Özellikler Sosyal Sorumluluk projelerine önümüzdeki aylarda da farklı festivallerle yaparak ağırlık vereceğiz” dedi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler