33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı

33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı "Zuchex"

Ev ve mutfak eşyaları sektörünün Türkiye’de lider, Avrupa’da en büyük ikinci uluslararası ticaret buluşması olan Zuchex 2023, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın destek..

 
Alanında Avrupa’nın en büyük ikinci uluslarası ticaret fuarı, Bakanlığın destek programına dahil edildi.
 
Ticaret Bakanlığı’ndan 33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex’e destek....
 
Ev ve mutfak eşyaları sektörünün Türkiye’de lider, Avrupa’da en büyük ikinci uluslararası ticaret buluşması olan Zuchex 2023, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği sayılı fuarlar arasındaki yerini aldı. 14 – 17 Eylül tarihlerinde 33.’sü gerçekleştirilecek Zuchex’e katılan yerli firmalar, Bakanlık tarafından sağlanan destekten yararlanarak, stand maliyetlerini aşağıya çekebilecek. 
 
Tüm ev ve mutfak gereçleri endüstrisini, Tüyap Beylikdüzü’nde toplam 100 bin metrekare alanda toplayan fuarın 2023 buluşmasına, yurtiçi ve yurt dışından 1200’den fazla katılımcı marka ile 45 bin profesyonel ziyaretçi bekleniyor. 
 
33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı "Zuchex"
ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) işbirliğiyle Eylül ayında düzenleyecekleri 33. Uluslararası Zuchex’in, T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen fuarlar arasındaki yerini bu yıl da aldığını açıklayan Tarsus Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, bu gelişmenin, fuara katılacak Türk firmalar için önemli bir avantaj sağlayacağını ifade etti. 
 
Ticaret Bakanlığı’nın yurt içindeki fuarları destek kapsamına alırken göz önünde bulundurduğu kriterleri en farklı fuar ve festivallerden Zuchex’in fazlasıyla karşıladığını vurgulayan Aytemur “Fuarımız, geçen yıl 150 ülkeden 9 binin üzerinde yurt dışı ziyaretçi ağırladı ve kendi özelinde tüm zamanların en yoğun yabancı ziyaretçi sayısına ulaştı” dedi. 
 
Aytemur; “Sektör için Eylül demek Zuchex demek”
 
33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı "Zuchex"
Açıklamasında Zuchex 2023 hedefleriyle ilgili de bilgi veren Aytemur, ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren profesyonellerin, fuar ajandalarına mutlaka Zuchex’i dahil ettiğini söyledi. 
 
Aytemur açıklamasında; 
 
“Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörü nasıl ki her yıl ihracat rekorları kırarak yoluna devam ediyorsa, sektörün ülkesindeki lider fuarı Zuchex de buna paralel ilerliyor. Bugün geldiğimiz noktada, alanında Avrupa’nın en büyük ikinci ticaret fuarı konumundayız. 
 
2023 buluşmasında, yurtiçi ve yurt dışından 1200’den fazla katılımcı marka ile 45 bin profesyonel ziyaretçi olacak. Uluslararası ev ve mutfak eşyaları endüstrisini, Eylül’de yine hareketli ve kazançlı bir fuar bekliyor” dedi. 
 
33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı "Zuchex"
“Sofra ve Mutfak Eşyaları”, Pişirme tekniklerinde “Pişirme Ekipmanları”, “Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları”, “Ev Eşyaları”, “Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları” ile “Elektrikli Ev Aletleri” kategorilerinde ilham verici yeniliklere ev sahipliği yapacak olan Zuchex 2023 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirler. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler