Gastronomi Ve Mutfak Sanatlarında Ödülleri Dağıtıldı

Gastronomi Ve Mutfak Sanatlarında Ödülleri Dağıtıldı

Lise ve üniversite düzeyinde alınan eğitimler sonrasında nasıl bir yol çizileceği ve neler yapılacağının anlatıldığı programın devamında (KOGAT) Konya Aşçılar ve..

 
75. yıl Mesleki ve Teknik Lisesinde aşçılık mesleği konusunda yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi.
 
Necmettin Erbakan Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yılmaz Seçim tarafından gençlere aşçılık eğitimlerinde seçiminin gereklilikleri, istihdamları ve eğitimleri konusunda bilgiler verildi. 
 
Gastronomi Ve Mutfak Sanatlarında Ödülleri Dağıtıldı
Lise ve üniversite düzeyinde alınan eğitimler sonrasında nasıl bir yol çizileceği ve neler yapılacağının anlatıldığı programın devamında Konya Aşçılar ve Turizmciler Derneği (KOGAT) yönetim kurulu ve üyeleri tarafından genç şef adayları ile pasta sıvama yarışması gerçekleştirildi ve ödüller dağıtıldı. 
 
Gastronomi Ve Mutfak Sanatlarında Ödülleri Dağıtıldı
Söyleşi ve organizasyon sonrasında Okul Müdürü Cafer Kerpicci tarafından Doç. Dr. Yılmaz Seçim’e plaket takdim edildi. 
 
Gastronomi Ve Mutfak Sanatlarında Ödülleri Dağıtıldı
Seçim, organizasyonun gerçekleşmesinde başta sayın okul müdürüne, Konya aşçılar derneği başkan yardımcısı ve 75. Yıl Mesleki Teknik Lisesi yiyecek içecek hizmetleri öğretmeni Şirvan Uçar'a ve KOGAT yönetim kurulu ve üyelerine teşekkür etti.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler