INDUS FOOD Fuarına Bayram ÖZREK Davet Edilmiştir.

INDUS FOOD Fuarına Bayram ÖZREK Davet Edilmiştir.

Fuarda Türk Mutfağını ve Türk Yemek Kültürünü yabancı ülke temsilcilerine tanıtan "Bayram ÖZREK", Türk Mutfağının dünyada hak ettiği değeri görmesi için ellerinden...

 
Uluslararası INDUS FOOD Fuarına Ülkemizi Temsil Etmesi İçin, Türkiye aşçılık kurumlarından Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyon Başkanı Bayram ÖZREK Davet Edilmiştir.
 
8-10 Ocak 2024 tarihlerinde Hindistan Yeni Delhi de INDUS FOOD ‘un 7. Edisyonu gerçekleştirildi.
 
Fuara her ülkeden dünyaca tanınmış ve kabul görmüş, üst düzey şefler ve ülke temsilcileri davet edilmiştir. Ülkemizden  ise ''Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Başkanı Bayram ÖZREK'' davet edilmiştir.
 
Üç gün süren ve Dünyanın önde gelen yemek fuarlarından biri olan INDUS FOOD, 2800 den fazla firmaya ev sahipliği yapmış ve 24 milyona yakın ziyaretçi ağırlamıştır.
 
Fuarda Türk Mutfağını ve Türk Yemek Kültürünü yabancı ülke temsilcilerine tanıtan "Bayram ÖZREK", Türk Mutfağının dünyada hak ettiği değeri görmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ve Dünya'ya tanıtım hedefini çok daha ilerilere taşıma gayreti içerisinde olduklarını ifade etmiştir.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler