Online yemek festivali “Bol Kepçe Mahallesi” Ne Zaman?

Online yemek festivali “Bol Kepçe Mahallesi” Ne Zaman?

gather-in, dünyanın dört bir yanından aynı ilgi alanına sahip kişileri dijital ortamda bir araya getiren, her geçen gün açılan farklı mekânlarda farklı zevklere hitap ederek hızla büyüyen..

 
Online yemek festivali “Bol Kepçe Mahallesi”
 
Online yemek festivali “Bol Kepçe Mahallesi”, 19-25 Şubat’ta çevrimiçi mekânlardan oluşan sosyal video platformu gather-in’de. “Bol Kepçe Mahallesi” dünyanın dört bir yanından katılımcılara, gastronomi dünyasının önde gelen isimleriyle tanışma, yemek kültürü üzerine sohbet etme ve lezzetli yemek tariflerin püf noktalarını öğrenme fırsatını sunuyor.
 
gather-in, dünyanın dört bir yanından aynı ilgi alanına sahip kişileri dijital ortamda bir araya getiren, her geçen gün açılan farklı mekânlarda farklı zevklere hitap ederek hızla büyüyen bir sosyal video platformu. İnsanlara kendi çevrimiçi mekânını açma ve dünyanın her tarafından konuklarını çevrimiçi ağırlama imkânı sunan gather-in, şimdi de lezzet tutkunlarını “Bol Kepçe Mahallesi”nde buluşturuyor.  
 
19-25 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek online yemek festivali “Bol Kepçe Mahallesi”nde, gastronomi dünyasının birbirinden kıymetli isimleri, açacakları çevrimiçi mekanlarda birbirinden kıymetli konuklarını ağırlayacaklar. Festival katılımcıları dünyanın her köşesinden internet aracılığıyla mahalleyi ziyaret edecek, dükkânlara girip “esnaf” sohbetlerine katılacak, yemeğin ve lezzet kültürünün sihirli dünyasına dalacak, kıymetli tariflere ait püf noktaları öğrenecek, beğendikleri, takip ettikleri kişilerle birebir tanışacak ve hatta belki de ileride kendi mekânlarını açacaklar.
 
“Bol Kepçe Mahallesi”ne katılacak gastronomi dünyasının ünlüleri ve konukları
Ayça Budak, Aylin Aslım, Aylin Öney Tan, Aylin Örnek, Aylin Yazıcıoğlu, Bağış Erten, Bekir Ağırdır, Berkok Yüksel, Burak Kan, Burçak Kazdal, Cem Atay, Deniz Alphan, Deniz Boro Polat, Derin Arıbaş, Derya Turgut, Didem Şenol, Dilek Türkmen, Ege Kayacan, Elvan Uysal  Bottoni, Emir Yargın, Eray Aytimur, Ergin Sönmezler, Esen Hünal, Fuat Akdağ, Gözdem Gürbüzatik, Halil Ulaş, Hülya Ekşigil, Kaan Sakarya, Levon Bağış, Maksut Aşkar, Mert Gökalp, Merve G. Şenol Özen, Metin Solmaz, Mustafa Otar, Nazlı Pişkin, Nilhan Aras, Onur Daylan, Özge Köse, Özge Samancı, Özgün Sarısoy, Pelin Dumanlı, Sabiha Apaydın, Seray Öztürk, Serra Yılmaz, Sümeyye Hoşgör Büke, Tan Morgül, Teoman Hünal, Ümit Hamlacıbaşı, Vedat Ozan, Vildan Tünay, Yaren Çarpar, Yılmaz Aysan.
 
“Bol Kepçe Mahallesi”nin dükkânları
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre; Balıkçı, manav, mezeci, turşucu, baharatçı, kuruyemişçi, turşucu, birahane, fırın, bakkal, esnaf lokantası, kahvehane, kitapçı, ciğerci, pastane, meyhane, tekel bayii, seyyar, lakerdacı, plakçı pazarcı, laternacı, çorbacı, gazete bayii, iskele, çayhane, botanik bahçesi ve fotoğrafçı.  


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler