Edirne Mutfak Sanatlarında Gastronominin Geleceği

Edirne Mutfak Sanatlarında Gastronominin Geleceği

Mutfak Sanatları Akademisi 'nde verilecek eğitimler, Edirne mutfağında gastronomi sektörü 'ne yönelik kapsamlı bilgi ve becerileri kursiyerlere aktaracak. Programı başarıyla tamam..

 
Edirne'de "Mutfak Sanatları Akademisi" Açılışı: Gastronominin Geleceği Şekilleniyor....
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri web sitesi olarak, Edirne'nin gastronomi alanında atılım yapacağı "Mutfak Sanatları Akademisi"nin açılışını duyurmaktan gurur duyuyoruz. Edirne Valisi Yunus Sezer'in de katılımıyla gerçekleşen bu önemli etkinlikte, proje hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı ve mutfak atölyesi ziyaret edildi.
 
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sezai Irmak ve projede görev alan yetkililerin hazır bulunduğu tanıtım toplantısında, akademinin amacı ve eğitim programları hakkında bilgi verildi. Vali Sezer, eğitim alacak kursiyerlere başarılar dileyerek, akademinin sektörün nitelikli iş gücü ihtiyacını karşılaması noktasında önemli bir adım olduğunu vurguladı.
 
"Mutfak Sanatları Akademisi"nde verilecek eğitimler, Edirne mutfağında gastronomi sektörüne yönelik kapsamlı bilgi ve becerileri kursiyerlere aktaracak. Programı başarıyla tamamlayan kursiyerlerin, sektörde aranan niteliklere sahip bireyler olarak istihdam edilmeleri hedefleniyor.
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri web sitesi olarak, "Mutfak Sanatları Akademisi"nin Edirne'nin ve Türkiye'nin gastronomi alanında yeni yeteneklerin ve profesyonellerin yetişmesine katkı sağlayacağını umuyoruz. Gastronomi alanında eğitim almak ve sektörde bir adım öne çıkmak isteyen herkes için bu akademi, benzersiz fırsatlar sunuyor.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler