Türk Mutfağı Şeflerinden Hamza Kalkan'a Özel Ödül

Türk Mutfağı Şeflerinden Hamza Kalkan'a Özel Ödül

Şef Hamza Kalkan'ın, Türkiye 'nin gastronomi mirasına yaptığı katkılar ve sektördeki yenilikçi çalışmalarıyla elde ettiği başarı 'ların bir onayı olarak kabul ediliyor. Şef Kalkan, gelene..

 
Türk Lezzetlerinin Dünya Sahnesindeki Temsilcisi: Şef Hamza Kalkan'a Özel Ödül
 
Türk Aşçı Haberleri ve Güncel Mutfak Haberleri Web Sitesi sunar: İstanbul, Türkiye'den, Türk mutfağının uluslararası arenada tanıtımına katkı sağlayan ve yerel lezzetleri yenilikçi yaklaşımlarla birleştiren Şef Hamza Kalkan, Türk Aşçı Haberleri Yönetim ve Danışma Kurulu tarafından "Yılın En İyi Şefleri" ödülüne layık görüldü. 
 
Bu ödül, Şef Kalkan'ın, Türkiye'nin gastronomi mirasına yaptığı katkılar ve sektördeki yenilikçi çalışmalarıyla elde ettiği başarıların bir onayı olarak kabul ediliyor.
 
Türk Aşçı Haberleri, Şef Kalkan'ın, Türk mutfak kültürünü hem ulusal hem de uluslararası platformlarda tanıtma konusunda gösterdiği çabaları "takdire şayan ve örnek alınası" olarak değerlendiriyor. 2018 yılından itibaren, 6 yıllık sürede yana bu ödülle onurlandırılan 57. kişi olan Şef Kalkan, Türk mutfağının zenginliklerini dünyaya tanıtmada öncü rol oynamıştır.
 
Şef Kalkan, geleneksel Türk lezzetlerini modern sunum teknikleriyle harmanlayarak, Türk mutfağının sadece tarihi bir miras olmadığını, aynı zamanda geleceğin de parlayan bir yıldızı olduğunu göstermiştir. Bu başarılarla dolu kariyer yolu, Türk mutfağının dünya çapında tanıtılmasına katkıda bulunmuştur.
 
Türk Aşçı Haberleri ve Güncel Mutfak Haberleri Web Sitesi olarak, Şef Hamza Kalkan'ın bu değerli ödülü almasını büyük bir memnuniyetle karşılıyor, gelecek projelerinde başarılar diliyoruz.
 
**Yönetim ve Danışma Kurulu;
https://www.turkascihaberleri.com/Sayfalar/18/Yonetim-ve-Danisma-Kurulu.html
 
**Verdiğimiz Başarı Belgeleri Arşivi;
https://www.turkascihaberleri.com/Sayfalar/16/VERDIGIMIZ-BASARI-BELGELERI-.html
 
Şef Hamza Kalkan'nın PDF formatındaki evrakı;
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler