Şef Rüzgâr Sünbül; Şef Aşçılar Derneği Olarak Kahramanmaraş’tayız…

Osmanlı ve Türk Mutfağı, Geleneksel Türk Mutfağı, Yöresel Mutfaklar ve Yöresel Yemekler yayın ilkelerimiz de önceliktedir. Bu konuda...

Şef Rüzgâr Sünbül; Şef Aşçılar Derneği Olarak Kahramanmaraş’tayız… 
Şef Rüzgâr Sünbül’ün dostlarımız vesilesi ile web sitemize göndermiş olduğu videolu mesajı aşçılık camiası ile paylaşıyoruz.
 
Türk Aşçı Haberleri Olarak;
Osmanlı ve Türk Mutfağı, Geleneksel Türk Mutfağı, Yöresel Mutfaklar ve  Yöresel Yemekler yayın ilkelerimiz de önceliktedir. Bu konuda ilgili aşçılık kurumları tarafından yapılan her çalışmada ayni öncelikte camiamız ile paylaşmamamız gereken çalışmalardır…
 
Şef Aşçılar Derneği’ne, Şef Rüzgâr Sünbül ‘e ve Şef Aşçılar Derneği çalışma arkadaşlarına kendilerine mutfağımıza ve mutfak kültürümüze katkılarından dolayı çalışmalarında başarılar dileriz. 
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler