Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Bitki Çayları...

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Bitki Çayları...

Bağışıklık sistemimizin daha iyi korunabilmesi için hangisini içip hangisini kullanmamız gerek 'tiğini bilemediğimiz zamanlar oluyor. bağışıklık sistemi...

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Bitki Çayları Nelerdir?
 
Kış aylarının gelmesiyle birlikte bağışıklık sistemimiz iklimin değişmesiyle birlikte bazı durumlarda dirençsiz kalabiliyor. Bu nedenle Bağışıklık sistemimizi korumamız bu pandemi sürecinde neredeyse hepimizin birinci önceliği haline gelmiş durumda.  Tabi bu süreçte birbirinden farklı faydalı bitki çayları ve vitaminler bağışıklık sistemimizi korumamız acısından önemli rol oynuyor.
 
Bunun yanında bağışıklık sistemimizin daha iyi korunabilmesi için hangisini içip hangisini kullanmamız gerektiğini bilemediğimiz zamanlar oluyor. Bu yüzden bugün bağışıklık sistemimizi korumak için nelere dikkat etmemiz gerektiği ve hangi şifalı bitki ve bitki çaylarını kullanabileceğimiz hakkında Gazipaşa Haberler olarak bir yazı hazırladık.
 
Bağışıklık sistemimizin korunması için öncelikle gün boyunca yaklaşık olarak 2.5 L civarında su içmeyi ihlal etmememiz gerekir. 
 
Bağışıklık sistemini güçlendiren bazı bitkileri maddeler halinde sıralayalım;
 
- Zencefil
- Ginseng
- Kekik
- Mür
 
Bağışıklık sistemini güçlendiren bazı bitki çaylarını maddeler halinde sıralayalım;
 
Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Çaylardan "Kuşburnu çayı"
Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Çaylardan "Ihlamur çayı"
Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Çaylardan "Yeşil çay"
Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Çaylardan "Ekinezya çayı"
Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Çaylardan "Papatya çayı"


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler