Samsun Gurme 2021 ve Karadeniz Yemek Kültürü

Samsun Gurme 2021 ve Karadeniz Yemek Kültürü

Gıda Ve Yöresel Lezzetler Fuarı'nın açılışı, Protokol üyeleri ve davet edilen (Tafed) Türkiye Aşçılar Federasyonuna bağlı Şefler İle yapıldı. 50’ye yakın İlden 82 firmanın sunduğu..

Karadeniz Yemek Kültürü Gerçek Zenginliğini Ortaya Koymuştur
 
Samsun Gurme 2021 Gıda Ve Yöresel Lezzetler Fuarı 23-28 Kasım 2021...
 
SAMSUN GURME 2021 Gıda Ve Yöresel Lezzetler Fuarı'nın açılışı, Protokol  üyeleri ve davet edilen (TAFED) Türkiye Aşçılar Federasyonuna  bağlı  Şefler İle yapıldı. 50’ye yakın İlden 82 firmanın sunduğu farklı lezzetleri ziyaretçilerin tatma fırsatı bulduğu  fuarda, birbirinden güzel yöresel lezzetler ziyaretçilerin tadımına sunuldu.
 
Türkiye aşçılık kurumlarından (TAFED) Türkiye Aşçılar Federasyonuna Bağlı (KATBİR) Karadeniz Aşçılar ve Turizm Birliğinin Öncülük Yaptığı en farklı fuar ve festivallerden SAMSUN GURME 2021 Gıda Ve Yöresel Lezzetler Fuarına.
 
Karadeniz Yemek Kültürü Gerçek Zenginliğini Ortaya Koymuştur
Güney Ege Marmaris Aşçılar Derneği(GEMAD) ‘ta davet edildi. Derneğimiz 4 kişilik ekip ile katılım sağladı. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Deniz, Sayman Mevlüt Turan, Denetleme Kurulu Üyesi Ali Fuat Çakır, Proje Gençlik Kurulu Üyesi Mustafa Polat katıldı.Ekibimizin çok iyi karşılandığı  SAMSUN GURME  2021 Gıda Ve Yöresel Lezzetler Fuarında,  Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Deniz  memnuniyetlerini şöyle dile getirdi.  
 
Günümüz  coğrafyasında farklı güzel lezzetleri yerinde tatmak mesleğimiz adına araştırma ve geliştirmede etkin  rol almıştır. SAMSUN GURME 2021 Gıda Ve Yöresel Lezzetler Fuarı  Samsun’un yiyecek alanında çok önemli yer tuttuğunu bizlere göstermiştir. 
 
Amacını tamamen yerinde görmemiz bizleri Karadeniz yemek kültürünü toplumuzdaki haklı bir yerde olduğunu göstermiştir. 
 
Karadeniz Yemek Kültürü Gerçek Zenginliğini Ortaya Koymuştur
Öne çıkan lezzetlerinden mısır Pastası, mısır çorbası, karalahana çorbası, karalahana sarması, turşu kavurması, Bafra kaymağı, Çarşamba susamsız simidi, kırçan otu, Samsun pidesi ve sayamadığımız birçok ürünü  bizlerin tadımına sunuldu.
 
Bizler ise üzerimize  düşecek olan görevi yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz diyen  Çetin Deniz, ayrıca Katbir Karadeniz Aşçılar ve Turimciler Birliğinin Fuarda çok iyi organize olmasından dolayı  minnattar Olduğumuzu, misafirperlikleri taktire şahandır. 
 
Bunun için ayrıca Katbir Ailesine canı gönülden teşekkürlerimizi  sunarız diyerek tebrik etti.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler