Şef Halim Yılmaz Kimdir?

Şef Halim Yılmaz Kimdir?

İlk turizm hayatıma sekiz yıl sonra agora golf, rixos kemer, venezia palas, papillon, aycha kamelya koplex, pegasus incekum, sultan of Dreams alara park rezidans gibi birçok iyi işletmelerde çalışma fırsatı.

Şef Halim Yılmaz Kimdir?
 
Ben Halim Yılmaz aşçılık mesleğine 1995 yılında memleketim Adıyaman'dan değerli ustamız Reşat Doğan vesilesi ile sol belvile gelip sinek bölümünde kendisinin engin tecrübelerinden faydalanarak başladım.
 
İlk turizm hayatıma sekiz yıl sonra agora golf, rixos kemer, venezia palas, papillon, aycha kamelya koplex, pegasus incekum, sultan of Dreams alara park rezidans gibi birçok iyi işletmelerde çalışma fırsatı buldum. 
 
Mesleğimi çeşitli bilgilerle taçlandırdım. 
 
42 yaşındayım ve 13 yıldır aşçı başı olarak çalışmaktayım ama her sezona bilgime bilgi katarak yeniliklere ve conseptlere ayak uydurarak hep daha ileriye ve daha iyiye ulaşmayı hedefleyerek heyecanla başlamaktayım...
 
Euro Toques Türkiye Avrupa Aşçılar Birliği
 
Euro-Toques


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler