Biz Her Bölgeyi, Her Mutfağı, Her Emektarı Kucaklayacağız

Sektörümüzdeki gelişme ve yeniliklerin konu edildiği @fsummit.antalya paneline buradan tebriklerimizi iletmek istiyoruz. Ülkemizin böyle başarılı gastronomik etkinlik..

Biz Her Bölgeyi, Her Mutfağı Ve Her Emektarı Kucaklayacağız
"Tamer Özkan"
 
Değerli Meslektaşlarım; 
 
Yaklaşık bir hafta önce Türkiye Aşçılar Federasyonu adaylığımı sizlerle paylaşmıştım. Bu paylaşımım ardından gerek yüzyüze gerek telefon ile yazılı ve sözlü mesajlarınızı aldım. Samimi, destekleyici ve yapıcı olduğunuz için çok teşekkür etmek üzere karşınızda olmak istedim. 
 
Tabii ki duyduğunuz içten güven bana daha fazla sorumluluk hissettiriyor. 
 
Biz Her Bölgeyi, Her İli, Her Mutfağı Ve Her Emektarı Birlikte Kucaklayacağız.
 
Federasyonumuzun mutfağı ile ön plana çıkan tüm illerimize ve bu konuda yükselen eski yeni tüm değerlerimizi destekleyen bir yapıda olması bizim temel hedefimizdir.
 
Ayrıca sektörümüzdeki gelişme ve yeniliklerin konu edildiği @fsummit.antalya paneline buradan tebriklerimizi iletmek istiyoruz. Ülkemizin böyle başarılı gastronomik etkinliklere ihtiyaç duyduğu şüphesizdir.
 
Yeni açacağımız bu beyaz sayfada buluşmak üzere hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. 
 
BIÇAĞIMIZA KUVVET – KEPÇEMİZE BEREKET !
 
Sağlıcakla kalın...
 
 
@tckulturturizm @mehmetersoytr @tafedbasin @zeki_acikoz @hamza__kalkan @chef_turk @chefzekikara @tafed_genclik_kollari @tafedpastavetatli_2006 @tafedanadoluarge @tafedkadinkollari @tafed.kktc @tafedakdenizbolgesi @tafed_resmi @tafedbaskanlar @tafedguneydogu @gastro_mer @adana.genclik.kollari01 @akpab_alanya @esasdereskisehir @esasderkadinkollari @orpad2015 @katbir2007 @katbirgenclikkollari @katbir.kadinkollari @kogat_konya_ascilar_dernegi @kogat_genclik_kollari @kayseri.kagad @kapasder50 @gastroafyon @gastro.karaman @gastronomiturizmidernegi @izmirascilardernegi @mengenascilikveturizmdernegi @bursaascilardernegi @agebofficial @basatder @chefmehmetyalcinkaya @masatdergaziantep @somersivrioglu @kusadasiascilardernegi @gemadchefs @mutfaksihirbazlari @cukad01 @ipekovagida @orpad2015 @bolpader @turkfatihtutak @cankiricapader @bakastad_2019 @denbupagider @trakgasder @magader16_bursa @mad_2006_ @guneydoguascilardernegi @supader_63 @gastro_mer @sivas.ascilar_ve_sefler @dayed.duzce @skalturkeyfederation @skalantalya @skalinternational @skalankara @foodinlifemagazine @fsummit.antalya @gokmensozen @sozengroup


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler