Azize Zeynep Aytan Conrad İstanbul Bosphorus’ta

Azize Zeynep Aytan Conrad İstanbul Bosphorus’ta

Muhteşem Boğaz manzarası ile İstanbul’un en merkezi konumlarından birinde yer alan ve misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan Conrad Istanbul Bosphorus’un yeni İş Geliş..

Deneyimli Turizmci Azize Zeynep Aytan Conrad Istanbul Bosphorus’ta İş Geliştirme Müdürü Olarak Göreve Başladı 
 
Türkiye turizm haberlerinde de yer alan bilgilere göre, Muhteşem Boğaz manzarası ile İstanbul’un en merkezi konumlarından birinde yer alan ve misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan Conrad Istanbul Bosphorus’un yeni İş Geliştirme Müdürü, 15 yıldır Hilton grubuna ait birçok ulusal ve uluslararası otelde görev alan Azize Zeynep Aytan oldu.
 
2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olan Azize Zeynep Aytan, Adana & Mersin HiltonSA’da kariyerine başladı ve ardından Hilton Bakü’ye transfer oldu.
 
2014 yılında Gruplar ve Ziyafet Satış Direktörü olarak Hilton Istanbul Bomonti Otel & Konferans Merkezi’nde görev aldı.
 
2016 yılından bu yana Gelir Yönetimi Direktörü olarak görev aldığı Hilton İstanbul Bomonti’de 2019 yılında Gelir Yönetiminde Mükemmellik ödülünü alan Zeynep Aytan, Conrad Istanbul Bosphorus’ta ki yeni İş Geliştirme Müdürü görevine başladı.
 
Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.
 
Kaynak: haberturizm


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler