Şef Yusuf Gülyiyen Kimdir?

Şef Yusuf Gülyiyen Kimdir?

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Harbiye’de yer alan Grand Hyatt Istanbul’un yeni Head Chef’i Yusuf Gülyiyen oldu. Türkiye aşçı haberleri ve mutfak haberlerinde sık sık karşılaştığımız başarılı şef,

 
Her damak zevkine uygun eşsiz lezzetleri ve birbirinden keyifli konseptlere sahip restoranlarıyla dikkat çeken Grand Hyatt İstanbul’un mutfağı Şef Yusuf Gülyiyen’e emanet. 
 
2016 yılında Chaine Des Rotisseurs Genç Şefler Yarışması’nı kazanan ve organizasyonun üyesi olan başarılı şeflerden Gülyiyen, en özel menülerini Grand Hyatt İstanbul misafirleri için hazırlıyor.
 
Grand Hyatt İstanbul’un mutfağı, Türk mutfağı şeflerinden Şef Yusuf Gülyiyen’e emanet!
 
İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Harbiye’de yer alan Grand Hyatt Istanbul’un yeni Head Chef’i Yusuf Gülyiyen oldu. 
 
Türkiye aşçı haberleri ve mutfak haberlerinde sık sık karşılaştığımız başarılı şef, Kariyerine 2008 yılında başlayan Gülyiyen, CVK Park Bosporus Hotel, Zuma Restaurant, Marriott Hotel, Gastronometro, The Bodrum Edition Hotel ve Swissotel the Bosphorus’da görev aldı.
 
2016 yılında Chaine Des Rotisseurs Genç Şefler Yarışması’nı kazanan Gülyiyen, aynı yıl İtalya’da geçekleşen Barilla Pasta World Championship’de genç şefler birincisi oldu. 
 
Pek çok Michelin yıldızlı şefle beraber de çalışma imkanı bulan şef, Akdeniz, Anadolu mutfağı ve Türk mutfaklarındaki uzmanlığıyla dikkat çekiyor. Şefin spesiyalleri arasında ise Narenciyeli Yoğurt Soslu Izgara Levrek, Ahtapot Tradito ve Spagetti Çılbır yer alıyor.
 
Türk mutfağı şefleri,şef kimdir,Genç şefler,başarılı şefler,Yusuf Gülyiyen,aşçı haberleri , mutfak haberleri


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler