8. Milas Zeytin Hasat Şenliği Eğlence Ve Lezzet Sona Erdi!

8. Milas Zeytin Hasat Şenliği Eğlence Ve Lezzet Sona Erdi!

Hasat Şenliğinde Özlem Yıldız sunuculuğuyla "Özel Çocuklarla Zeytin Kırma Yarışması" Erhan Yazıcıoğlu ve Kayra Şenocak ile Mahalleler Arası Yemek Yarışma sı, Atıksız Mutfak Workshop...

8. Milas Zeytin Hasat Şenliği Eğlence Ve Lezzet Sona Erdi!
 
Muğla’nın Milas ilçesinde Milas Belediyesi Başkanlığı’nda oluşturulan tertip komitesince, ünlü Şef Özlem Mekik ve TV sunucusu Gökay Kalaycıoğlu moderatörlüğünde iki gün gerçekleşen etkinlikte, gastronomiden sanata birçok aktivite izleyicileriyle buluştu.
 
Kortej yürüyüşü ile başlayan etkinlikte, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla Milletvekilleri Suat Özcan, Mürsel Alban ve Süleyman Girgin, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş,  oda ve STK başkanları, protokol üyeleri, STK temsilcileri, Yörükler, gaziler ve muhtarlar yer aldı. 
 
Kortej yürüyüşü, halk oyunları başta olmak üzere, Hasat Şenliğinde Özlem Yıldız sunuculuğuyla "Özel Çocuklarla Zeytin Kırma Yarışması" Erhan Yazıcıoğlu ve Kayra Şenocak ile "Mahalleler Arası Yemek Yarışması", Prof. Dr. Oğuz Özyaral ile “Atıksız Mutfak Workshop” etkinliği, Aregala Derneği Başkanı Ahmet Çetin önderliğinde, Şef Kadri Memiş ve Şef Mihalis Potamusis “AREGALA Yunanistan Kos Adası” workshop, sağlık yürüyüşleri, mutfak workshop etkinliği gibi bir çok etkinlikte misafirler hem eğlenceye hem de lezzete doydu. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler