Gluten İçeren Besinler Neler?

Gluten İçeren Besinler Neler?

Ekmek, makarna, bulgur yapımı ve hamur işlerinde de sık sık tercih edilmektedir. Gıda sektörü dışında glütenin diş macunu ve tutkal gibi kıvamı olan maddelerin üretiminde de yer aldığı bilinmektedir. karbonh..

Gluten İçeren Besinler Nelerdir?
 
Ekmek, makarna, bulgur yapımı ve hamur işlerinde de sık sık tercih edilmektedir. 
 
Gıda sektörü dışında bağışıklık sisteminde glütenin diş macunu ve Gluten İçeren Besinlerden tutkal gibi kıvamı olan maddelerin üretiminde de yer aldığı bilinmektedir. 
 
Üstelik glüten ile birlikte karbonhidratların Glutensiz Beslenme'de çok tüketilmesi de birçok hastalığı tetiklemektedir.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler