Şef Hamza Kalkan; Türkiye’yi Gastroafyonfest’e Bekliyoruz

Şef Hamza Kalkan; Türkiye’yi Gastroafyonfest’e Bekliyoruz

Başarılı Şef Hamza Kalkan programda izleyicilere tarifleri aktırılan eşsiz Afyonkarahisar lezzetlerini tek tek anlatarak; Afyonkarahisar’a özgü birçok lezzettin olduğunu...

 
Şef Hamza Kalkan; Türkiye’yi Gastroafyonfest’e Bekliyoruz....
 
Türk aşçı haberleri olarak gastronomi haberlerinde edinmiş olduğumuz bilgilere göre,  Şef Hamza Kalkan, Beyaz TV ekranlarına konuk oldu
 
Afyonkarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği (AFPAD) Başkanı Şef Hamza Kalkan Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Nermin’in Enfes Mutfağı programına konuk oldu.
 
Programda Afyonkarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği (AFPAD) Başkanı Hamza Kalkan’a AFPAD Dernek Üyelerinden Şef Selçuk Akyol, Şef İbrahim Malkoç ve Şef Necla Özsulu’da eşlik etti. 
 
13 Ocak Cuma günü yayınlanan bölümde Afyonkarahisar mutfağının eşsiz lezzetleri ve yemek tarifleri izleyicilere tanıtıldı. Beyaz TV’de yayınlanan Nermin’in Enfes Mutfağı moderatörü Nermin Öztürk ise programın açılışını Afyonkarahisar’ın yöresel kıyafeti ile gerçekleştirdi. 
 
Afyonkarahisar’ın eşsiz lezzetlerinden sucuk döner Beyaz TV stüdyolarında hazırlanırken, geleneksel haşhaş ezmesi yapımı izleyicilere tanıtıldı. Afyonkarahisar’ın diğer eşsiz lezzetlerinden Sakala Çarpan Çorbası, Afyon Kebabı, Maydanoz Musakka, Haşhaş Helvası, Çullama Köftesi tarifleri izleyicilerle paylaşıldı. 
 
Başarılı Şef Hamza Kalkan programda izleyicilere tarifleri aktırılan eşsiz Afyonkarahisar lezzetlerini tek tek anlatarak; Afyonkarahisar’a özgü birçok lezzettin olduğunu birkaçının programda tanıtıldığını ve diğer tüm lezzetleri tatmak için tüm Türkiye’yi Afyonkarahisar’a beklediklerini vurguladı. 
 
Şef Hamza Kalkan Nermin’in Enfes Mutfağı moderatörü Nermin Öztürk’ten de bu yıl 5. gerçekleşecek olan GASTROAFYONFEST’e katılma sözünü de aldı. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler