Anadolu Aşçılar Federasyonu Başkan Vekili

Anadolu Aşçılar Federasyonu Başkan Vekili "Köksal Sezgin"

On üç aşçılık derneğinin katılımı ile kurulmuş olan Anadolu Aşçılar Federasyonu’nun 1. Olağan Genel Kurulu, Ankara Ticaret Odası Toplantı Salonu ’nda gerçekleştirildi. "Emrah..

Anadolu Aşçılar Federasyonu Başkan Vekili "Emrah Köksal Sezgin"
 
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Davutlar Meslek Yüksekokulu (MYO) Dr. Öğr. Üyesi Emrah Köksal Sezgin federasyon başkan vekilliğine seçildi. 
 
On üç aşçılık derneğinin katılımı ile kurulmuş olan Anadolu Aşçılar Federasyonu’nun 1. Olağan Genel Kurulu, Ankara Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. 
 
300’ün üzerinde delegenin katılımı ile gerçekleştirilen genel kurulda, Davutlar Meslek Yüksekokulu (MYO) Dr. Öğr. Üyesi ve Türk mutfağı şeflerinden Emrah Köksal Sezgin federasyon başkan vekilliğine seçildi. 
 
ADÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, "Öğretim üyemizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler