Elite World Grand İstanbul Çikolata Workshop....

Elite World Grand İstanbul Çikolata Workshop....

Alnında uzman ve en başarılı mutfak şefleri eşliğinde gerçekleşecek olan workshop, katılımcılara çikolata yapımında kullanılan teknikleri öğrenme fırsatı sunacak. Mehmet Uzu..

 
Elite World Grand İstanbul Çikolata Workshop Ne Zaman?
 
Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres, Çikolata Workshop’una ev sahipliği yapıyor.
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Çikolata workshop’u, Elite World Hotels & Resorts Mutfaklar Koordinatörü Mehmet Uzunöz moderatörlüğünde yapılacak. 
 
Elite World Grand İstanbul Çikolata Workshop Ne Zaman?
Alanında uzman ve en başarılı mutfak şefleri eşliğinde gerçekleşecek olan workshop, katılımcılara çikolata yapımında kullanılan teknikleri öğrenme fırsatı sunacak.
 
10 Haziran Cumartesi günü 14:00 – 16:00 saatleri arasında Elite World Grand Istanbul Basın Ekspres’te gerçekleşecek olan workshop’un sonunda katılımcılar Elite World Chefs tarafından verilen sertifikalara da sahip olacak.
 
Elite World Grand İstanbul Çikolata Workshop Ne Zaman?
Elite World Grand İstanbul Çikolata workshopuna katılmak isteyenler, biletlerini Biletix, Passo ve Fırsat Bu Fırsat üzerinden temin edilebilir.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler