Mehmet Uzunöz Moderatör 'lüğünde

Mehmet Uzunöz Moderatör 'lüğünde "İtalyan Pizzası"

Elite World Hotels & Resorts Mutfaklar Koordinatörü Mehmet Uzunöz moderatörlüğünde gerçek İtalyan pizzasının nasıl yapıldığını deneyimledi. Hamurun yoğurulma..

 
Elite World İstanbul Florya’da İtalyan Lezzetleri!
 
Elite World Hotels & Resorts’un misafirlerini lezzet yolculuğuna çıkaran restoranı The Grill Ocakbaşı’nın usta şefleri ilgi gören workshop’larına bir yenisini daha ekledi.
 
Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Olarak Kaynağından Edinmiş Olduğumuz Bilgilere Göre;
 
İtalyan Lezzetleri Pizza worKshop’u iş, tatil ve eğlence amaçlı konaklamalar için şehrin merkezindeki konumuyla öne çıkan Elite World Florya’da gerçekleşti. 
 
Otel içinde yer alan The Grill Ocakbaşı’nın usta şefleri pişirme tekniklerinde otel mutfağı teknolojilerininde kullanıldığı “İtalyan Lezzetleri Pizza Workshopu” ile pizza yapımının özel sırlarını paylaştı. 
 
Mehmet Uzunöz Moderatör 'lüğünde "İtalyan Pizzası"
Katılımcılar, Elite World Hotels & Resorts Mutfaklar Koordinatörü Mehmet Uzunöz moderatörlüğünde gerçek İtalyan pizzasının nasıl yapıldığını deneyimledi. Hamurun yoğurulmasından, malzemelerin seçimine ve pişirmeye kadar her aşamayı deneyimleyen katılımcılar, Elite World Chefs sertifikalarını alarak workshop’u tamamladılar.
 
Yeni nesil ocakbaşı konseptiyle hizmet veren The Grill Ocakbaşı, otel misafirlerine hizmet vermenin yanında bir restoran markası olarak da rağbet görüyor. The Grill Ocakbaşı, geleneksel ocak başı kültürünü yeniden yorumlayarak farklı alternatifler arayanları da dünya mutfaklarının en seçkin tatları ile buluşturuyor.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler