Şef Ahmet Ateşoğlu'ndan Geleceğin Şeflerine Tavsiyeler

Şef Ahmet Ateşoğlu'ndan Geleceğin Şeflerine Tavsiyeler

Ateşoğlu, Yeniçağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenle 'nen etkinlik kapsamında aşçılık eğitimlerinde Yeniçağa Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Aşçı...

 
Şef Ahmet Ateşoğlu'ndan Geleceğin Şeflerine Tavsiyeler...
 
Türkiye'nin önemli otelleri ve restoranlarında yıllarca şef olarak görev yapan Ahmet Ateşoğlu, Bolu'nun Yeniçağa ilçesinde aşçılık mesleğinde aşçı adayları ile bir araya geldi.
 
Ateşoğlu, Yeniçağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen etkinlik kapsamında aşçılık eğitimlerinde Yeniçağa Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.
 
Şef Ahmet Ateşoğlu'ndan Geleceğin Şeflerine Tavsiyeler
Burada, aşçı adaylarıyla görüşen Ateşoğlu, meslek hikayelerini ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Etkinlik, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler