Konya Mutfağı Kitabı...

Konya Mutfağı Kitabı...

Konya mutfağı kitabımız aşçıların piri Ateşbaz-ı Veli hazretlerinin anısına Konya Büyükşehir belediye başkanımız İbrahim Altay 'ın destekleri vesilesi okuyucuları ile buluş..

Konya Mutfağı Kitabı...Konya Mutfağı Kitabı...
 
“Dr. Öğr. Üyesi Yılmaz Seçim” Yılmaz Seçim yeni yayınlanan Konya Mutfağı Kitabı hakkında bir açıklama  yaptı.
 
Yılmaz Seçim açıklamasında:
 
Konya mutfağı kitabımız aşçıların piri Ateşbaz-ı Veli hazretlerinin anısına Konya Büyükşehir belediye başkanımız İbrahim Altay 'ın destekleri vesilesi okuyucuları ile buluşmuştur. 
 
Çalışmanın hazırlanmasında emeği geçen sevgili öğrencilerim ve Necmettin Erbakan üniversitesi 'ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 
 
Konya mutfağı kitabı Muhteşem bir kaynak olma niteliği taşımaktadır. Konya’mızın mutfak çeşitliliğini ve mutfak kültürünü en güzel şekilde tanıtmaya devam ediyoruz... Dedi.
 
“Dr. Öğr. Üyesi Yılmaz Seçim” Yılmaz Seçim açıklamasının devamında:
 
Konya Mutfağı Kitabı...
Konya Mutfağı Kitabının yemeklerinin hazırlanması Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatlan Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Yılmaz Seçim gözetiminde bölüm öğrencileri tarafından fakültenin uygulama mutfağında hazırlanmış ve çekimleri tanıtım fotoğrafçısı Rıfat Ergan tarafından yapıldığını belirtti.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler