Nitelikli Yemek Ve Ödüllü Şef Arif Kemal Doğan...

Türkiye gastronomi haberlerinde de yayınlanan ve gastronomi turizmi çalışmalarına da katkıları ile bilinen çalışmaya olumlu tepkiler aldı. Şehrin En İyi Otel Restoranı’ ödülünün sahibi..

Nitelikli Yemek Ve Ödüllü Şef Arif Kemal Doğan...
 
Yılın en iyilerinin ve en iyi sosyal sorumluluk projelerinin belirlendiği Uluslararası Şehir ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri, Hilton Istanbul Maslak’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Maslak’ın gözde mekânı Zaxi Restaurant’ın ‘Şehrin En İyi Otel Restoranı’ ödülünü aldığı ödül töreninde ünlü sanatçı Seda Sayan sahne alırken, Gülben Ergen, Gonca Vuslateri, Gürgen Öz, Safiye Soyman, Deniz Seki, Sinan Akçıl ve Tuba Ünsal gibi çok sayıda ünlü isim de geceye katıldı.
 
Yılın en iyilerinin ve en iyi sosyal sorumluluk projelerinin belirlendiği Uluslararası Şehir ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri (International City Awards 2021), Hilton Istanbul Maslak’ta unutulmaz bir organizasyonla gerçekleşti. 
 
Türkiye gastronomi haberlerinde de yayınlanan ve gastronomi turizmi çalışmalarına da katkıları ile bilinen çalışmaya olumlu tepkiler aldı...
 
Nitelikli Yemek Ve Ödüllü Şef Arif Kemal Doğan...
Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un üstlendiği ve Seda Sayan’ın şarkılarıyla eşlik ettiği ödül töreninde günün her saatinde misafirlerini zarif, lüks ve samimi atmosferinde leziz ve nitelikli tatlarla buluşturan Maslak’ın gözde mekânı Zaxi Restaurant, ‘Şehrin En İyi Otel Restoranı’ ödülünün sahibi oldu. 
 
Ata Çağlayan organizasyonuyla, seçkin bir davetli grubunun birbirinden özel lezzetler ve müzik eşliğinde keyifli saatler geçirdiği gecede, katkılarından dolayı SUMMA Otelcilik Grubu Genel Direktörü Özkan Alkan’a teşekkür plaketi sunuldu.
 
Gastronomide Fine-dining restoran anlayışına farklı bir bakış açısı getiren ve Hilton misafirperverliği ve “nitelikli yemek” deneyiminin buluştuğu Zaxi Restaurant, ödüllü Türk mutfağı şeflerinden Arif Kemal Doğan yönetiminde, dünya mutfağının en seçkin lezzetleriyle misafirlerini ağırlıyor.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler