İlk Gezici Mutfak Festivali OmnivoreWorld İstanbul’da!

İlk Gezici Mutfak Festivali OmnivoreWorld İstanbul’da!

Mutfağı hiç olmadığı kadar eğlenceli kılan formatı ile yeni yetenekleri ararken, yeme-içme ile ilgilenen herkesi tek bir projede, alanında çok başarılı olan Türk ve yabancı şefler..

Dünyanın İlk Gezici Mutfak Festivali ‘OmnivoreWorld Tour’ 4 yıl aradan sonra Ekim’de İstanbul’da!
 
Yeme içme sektörünün önde gelen metropollerinde, ilham verici birçok etkinliği kapsayan, ‘Dünyanın ilk Gezici Mutfak Festivali’ Omnivore World Tour’un bu yılki son durağı yine İstanbul oluyor. 
 
Omnivore İstanbul ayağı, 4 yıl aradan sonra 15-16 Ekim’de The Seed İstanbul’da yeniden gerçekleşecek. Ayrıca bu seneye özel olarak ‘Liquid Stage’de katılımcılar içeceklerin derin dünyasında bir keşfe çıkacak.
 
İlk Gezici Mutfak Festivali OmnivoreWorld İstanbul’da!
Paris, New York, Montreal, Şangay, Moskova, Londra, Rio de Janeiro gibi dünyanın 3 kıtası ve farklı şehirlerini gezen Omnivore World Tour, mutfağı hiç olmadığı kadar eğlenceli kılan formatı ile yeni yetenekleri ararken, yeme-içme ile ilgilenen herkesi tek bir projede, alanında çok başarılı olan Türk ve yabancı şeflerle buluşturuyor. 
 
Omnivore İstanbul ayağı, 4 yıl aradan sonra dünyaca ünlü şeflerle Türk şefleri 15-16 Ekim’de, Hybrid Community iş birliği ile Sirha Omnivore İstanbul'da buluşturmaya hazırlanıyor.
 
Uluslararası ve Türk şefler fikirlerini, pişirme tekniklerini, deneyimlerini paylaşacak
 
Üç farklı bölümden oluşan Omnivore; 
İlk Gezici Mutfak Festivali OmnivoreWorld İstanbul’da!
mutfak profesyonelleri ve genç yetenekleri, dünyaca ünlü şeflerle buluşturan Masterclass, unutamayacağınız lezzetleri tadarak, ünlü şefler ile birlikte eğleneceğiniz The Omnivorious Party ve OmnivoreWorld  İstanbul şeflerinin özel olarak hazırladığı menüleri tatma fırsatı bulacağınız Omnivore Pop Up Dinner’lar ile İstanbullu yemek severlerle buluşacak. Ayrıca bu seneye özel ilk kez gerçekleşecek ‘Liquid Stage’de de içeceklerin derin dünyasında bir keşfe çıkılacak.
 
GL Events Exhibitions Türkiye Genel Müdürü Gülperi Erkanlı, “Mutfaklarında yaratıcılıklarını, heyecanlarını, tutkularını özgürce hayata geçiren şeflerimizin Omnivore aracılığıyla hem yerel hem de uluslararası düzeyde bu becerilerini, deneyimlerini, duygularını, teknik ve malzemeleriyle harmanlayarak sunacakları, zihnen, ruhen ve bedenen doyurucu bir etkinlik olan Sirha Omnivore İstanbul ile kaldığımız yerden devam ediyoruz.” derken, proje ortaklarından Hybrid Community Kurucusu Kreatif Direktörü Gözde Yolaç Savaş ise; 
 
İlk Gezici Mutfak Festivali OmnivoreWorld İstanbul’da!
“Omnivore İstanbul, son birkaç yıldır Türkiye’de eksikliğini hissettiğimiz, lokal ve global yeteneklerin harmanlanacağı, yeni kesişmeler yaratacak çok önemli bir buluşma. Hybrid Community olarak projenin ilk yıllarından beri partneri olmak ve bu yıl pek çok yenilikle bir kez daha dünya gastronomi sahnesiyle buluşmak heyecan verici.” şeklinde konuştu.
 
Mutfakta yaratıcılık desteklenecek
 
15-16 Ekim tarihlerinde The Seed İstanbul’da 4 yıl aradan sonra yeniden gerçekleşecek olan Omnivore Istanbul ayağı, yemek fikirlerini ve deneyimlerini paylaşmak üzere uluslararası başarılı şefler ve Türk mutfağı şefleri ile bir araya getirerek bu yıl da mutfakta yaratıcılığı destekliyor ve Türkiye’deki yeme-içme dünyasına ilham vermeye devam ediyor.
 
İlk Gezici Mutfak Festivali OmnivoreWorld İstanbul’da!


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler