Taşfed’ten KKTC Ziyareti..

Taşfed’ten KKTC Ziyareti..

Türkiye Aşçılık Kurumlarından 'Taşfed' Başkanı Sayın Bayram Özrek şunları ifade etti ; ‘Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu geleneklerini sürdürmeye devam ederek gastronomi alanında atılacak tüm adımları takip..

Taşfed’ten KKTC Ziyareti..
 
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Sayın Bayram Özrek tarafından, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar'a ve Kültür Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu'na ziyaret düzenlendi.
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Görüşme sonrası Türkiye Aşçılık Kurumlarından 'Taşfed' Başkanı Sayın Bayram Özrek şunları ifade etti...
 
‘Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu geleneklerini sürdürmeye devam ederek gastronomi alanında atılacak tüm adımları takip etmektedir. 
 
Sayın Ersin Tatar ve Fikri Ataoğlu ile gelecekte ki projeler hakkında karşılıklı görüşülmüş ve önemli adımlar atılmıştır. Ülke gastronomimize katkı sağlayacak bu çalışmaları çok yakında sizlerle paylaşıyor olacağız’ dedi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler