Sıcak Yaz Günlerine Tchibo’yla Serin Bir Mola...

Sıcak Yaz Günlerine Tchibo’yla Serin Bir Mola...

Yaz mevsiminin klasikleşmiş tatlarını farklı dokunuşlar ve uzmanı olduğu kahve lezzetiyle harmanlayan Tchibo, altı enfes limonata, üstü leziz Tchibo kahvesi olan Cold Brew..

 
Sıcak Yaz Günlerine Tchibo’yla Serin Bir Mola...
 
Soğuk demlenmiş kahvenin buz gibi limonatayla enfes buluşması…
 
Yaz mevsiminin klasikleşmiş tatlarını farklı dokunuşlar ve uzmanı olduğu kahve lezzetiyle harmanlayan Tchibo, altı enfes limonata, üstü leziz Tchibo kahvesi olan Cold Brew Lemonade ile sıcak yaz günlerine serinletici bir mola veriyor.
 
70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve deneyimi sunan kahve çeşitlerinden Tchibo, yaz ayları boyunca farklı lezzetleri buluşturduğu menüsünün hem göze hem de damağa hitap eden lezzetini Temmuz ayında kahve severlere sunuyor. 
 
Bir Tchibo klasiği “Cold Brew Lemonade”
 
Tchibo severlerin yaz aylarında en çok tercih ettiği klasiklerden olan Cold Brew Lemonade, ferahlamanın en lezzetli yöntemi. Orta Afrika çekirdeklerinin 16 saat boyunca yavaşça demlenmesiyle elde edilen yumuşak içimli cold brew kahvesiyle limonatanın eşsiz uyumundan doğan Cold Brew Lemonade, keyif veren serinletici bir lezzet deneyimiyle yaz mevsimini iple çektiriyor. 
 
Altı enfes limonata, üstü leziz Tchibo kahvesi olan “Cold Brew Lemonade”, ferahlamak, güne enfes bir ara vermek ve mevsimin tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri Tchibo mağazalarında bekliyor.
 
Tchibo Hakkında: 
 
Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 13 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır. 
 
2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; 
 
Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan'da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir. 1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya'nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir. 
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler