Şef Fırat Canikli'ye Karadeniz Federasyon Başkanlığı Görevi

Şef Fırat Canikli'ye Karadeniz Federasyon Başkanlığı Görevi

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu Karadeniz Federasyon Başkanı Fırat Canikli, Giresun Bulancaklı olan TAŞPAKON Genel Başkanı Öner Çulfaz ve yönetimine...

 
Şef Fırat Canikli'ye Karadeniz Federasyon başkanlığı görevi...
 
Giresun Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fırat Canikli'ye Karadeniz Federasyon başkanlığı görevi...
 
Türk, Karadeniz ve Giresun mutfağını katıldığı ulusal ve uluslararası organizasyonlar ile yarışmalarda en iyi şekilde temsil eden Canikli, Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON) yönetimi tarafından Karadeniz Federasyon başkanlığı görevine atandı.
 
Canikli’ye yeni görevini tebliğ eden TAŞPAKON Genel Başkanı Öner Çulfaz, başarılar diledi. Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu Karadeniz Federasyon Başkanı Fırat Canikli, Giresun Bulancaklı olan aşçılık kurumlarından TAŞPAKON Genel Başkanı Öner Çulfaz ve yönetimine teşekkür ederek, Karadeniz mutfağını ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini kaydetti.
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler