Gastronomi Sektörünün Kalbi TAŞFED ile İstanbul'da Atacak

Gastronomi Sektörünün Kalbi TAŞFED ile İstanbul'da Atacak

Türkiye gastronomi haberlerinde de yer alan bilgilere göre 51 ülkeden gelecek katılımcı firma ve yarışmacılarla 23-26 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşecek. Türkiyede önder aşçılık kuru..

Gastronomi Sektörünün Kalbi TAŞFED ile İstanbul'da Atacak!!!
 
19.İstanbul Uluslararası Gastronomi Festivali dünya gıda sektörünün buluşma noktası olacak.
 
Türkiye gastronomi haberlerinde de yer alan bilgilere göre 51 ülkeden gelecek katılımcı firma ve yarışmacılarla 23-26 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşecek. 
 
Türkiyede önder aşçılık kurumlarından TAŞFED'in açıklamasında;
 
Yenikapı Gösteri ve Sanat Merkezi’nde bir yandan gıda sektörünü birçok yeni ürün ve hizmetle tanıştırmaya hazırlanırken,
 
Bir yandan da panelleri, konferansları, girişimciler alanı, yemek şovları, kısacası tüm etkinlikleriyle gıda ve Gastronomi sektörünün hem ekonomik hem de renkli yönünü, farklı endüstri uzmanları ile ele almayı hedefliyor.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler