“Batard Pop-Up Dinner”

“Batard Pop-Up Dinner”

BRAVA ile Batard’ın gastronomik buluşması konuklara unutulmaz ve lezzet dolu anlar yaşatacak. Yaza özel projeleri ve işbirlikleriyle birçok başarılı işe imza atan The Bodrum EDITION, gastronominin önemli isimleri

 
İnstyle web sitesinde yer alan Ani Nalyan'ın haberine göre;
 
Ünlü şef Cihan Kıpçak “Batard Pop-Up Dinner” ile ilk kez BRAVA’da....
 
Bodrum’un en önemli lezzet duraklarından The Bodrum EDITION, İstanbul’un çok sevilen Fransız gastro-bistrosu Batard’ı ilk kez Bodrum’da ağırlıyor. 29 Haziran Perşembe akşamı BRAVA’da gerçekleşecek “Batard Pop-Up Dinner”da Batard’ın ünlü şefi ve aynı zamanda kurucu ortaklarından Cihan Kıpçak çok özel bir menüyle The Bodrum Edition BRAVA’nın mutfağına konuk olacak. 
 
BRAVA ile Batard’ın gastronomik buluşması konuklara unutulmaz ve lezzet dolu anlar yaşatacak.
 
Yaza özel projeleri ve işbirlikleriyle birçok başarılı işe imza atan The Bodrum EDITION, gastronominin önemli isimlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 
 
2018 yılı Oscar Ödül Töreni’nde iki kez görev alan ünlü ve başarılı şeflerden Cihan Kıpçak kurucu ortağı olduğu restoranı Batard’la ilk kez The Bodrum EDITION’ın imza açık hava restoranı BRAVA’ya konuk olarak Batard mutfağını BRAVA’ya taşıyacak. 
 
BRAVA’nın büyüleyici atmosferi ve Batard’ın kendine has lezzetlerinin buluşması davetlilere keyifli saatler yaşatacak. Geçtiğimiz yıllarda şef kategorisinde "GQ Türkiye Men of The Year" ödülüne de layık görülen Cihan Kıpçak’ın farklı pişirme tekniklerinde yorumladığı Agnolotti, Dana Kaburga ve Kara Orman Profiterol’ünü deneyimlemek ve BRAVA’da unutulmaz bir akşam geçirmek için yerinizi şimdiden ayırtın. 
 
The Bodrum EDITION Ege Denizi’nin muhteşem atmosferinde konuklarına unutulmaz yaz geceleri yaşatıyor. 
 
Lüks ve eğlence anlayışındaki iddiasının yanı sıra gastronomi alanında da her zaman önde olan The Bodrum EDITION yaz boyunca dünya mutfaklarından deneyimler sunmaya devam edecek.
 
“Batard Pop-Up Dinner”


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler